Dijital Müzik Pazarlama İçerikleri

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte dijital pazarlama çözümleri artık tüm dünyada ön plana çıkmaktadır. Fiziksel müzik satışlarından daha fazla dijital müzik satış grafiklerinin yükselişte olduğunu görmekteyiz.

240 dünya ülkesinde iş birliği içinde olduğumuz 400 den fazla müzik yayıncısı ve 135 dijital müzik mağazasında müzik çalışmalarınızı satışa çıkarıyoruz. Ayrıca dünya genelinde elde ettiğiniz tüm telif haklarınızı düzenli bir şekilde takip ederek size haftalık raporlar halinde satış grafiklerinizi sunuyoruz.

Günümüz müzik endüstrisinde Youtube devrim video teknolojisi ile birlikte dijital pazarlama hizmetleri resmi olarak müzik endüstrisini de kapsamayı başarmıştır. Artık herkesin web üzerinde dijital olarak sunduğu her argüman karşılığı olarak bir dijital pazarlama hakkı elde edebilmektedir.

Pure CSS Devides

Many Showcase Styles

Full Responsive

Unlimited purposes

Retina Ready

Premium Support

Dijital Müzik Stratejileri

Youtube üzerinden gelir elde edin.

Şimdilerde eğlence yada şöhret amaçlı paylaşılan video çalışmalarının yerine ticari olarak kazanç getiren Youtube video çalışmalarına bırakmıştır. Youtube para kazanma uygulamasından tam performans ile yararlanmak isteyen sanatçılar ve tüm müzisyenler için profesyonel Youtube yönetim ekibimiz ve Youtube iş ortaklığı lisanlarımız ile Youtube üzerinden para kazanma yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.

iTunes üzerinde müzik ve videolarınızın satışını gerçekleştirin.

Dijital müzik yapım endüstrisinin marka ismi iTunes üzerinde albüm yapımlarınız single müzik yapım işleriniz ve tüm müzik prodüksiyonlarınız satışa sunulabilir.İtunes müzik satışı programımız ile dilediğiniz ülke ve şehirde iTunes müzik mağazasında albüm yapım ve tüm müzik prodüksiyonlarınızın reklamları yayınlatabilirsiniz. iTunes üzerinden en net şekilde para kazanma programımızda size en iyi teklifler ile İtunes para kazanma programına dahil ediyoruz. Size özel iTunes standartlarında mastering yapımı için özel teklifler sunuyoruz.

Spotify üzerinden müzik satışlarınızı gerçekleştirin.

Spotify üzerinde şarkı satışı yapabileceğiniz ve esnek ödemelerden etkilenmeyeceğiniz yüksek satış trajlarına sahip Spotify müzik satışı aracı şirketlerine yönlendiriyoruz. Bu sayede dijital müzik satış mağazalarının düzensiz ödemeleri müzik yapım şirketinizin gücüne göre bloke edilerek bu aksaklıkların size ulaşması önlenir.Profesyonel müzik satışı ve müzik yapımı için konusunda uzman ve aktif uluslararası müzik yapım ekibimiz ile destek iletişimine geçebilirsiniz. Size en pozitif Spotify müzik satış kazançları için çalışıyoruz

Beatport üzerinden müzik satışlarınızı gerçekleştirin.

Dünya DJ ve müzik prodüktörlerinin ilk müzik satış durağı Beatport bugünün müzik yapım ve satış endüstrisinde DJ ve elektronik dans müziği yapımlarında tek marka olmayı başarmıştır. DJ ler müzik prodüktörleri ve elektronik dans müziği ile ilgilenen ve hatta bu kategoride müzik satışı programında yer alan kişi ve kuruluşlar Beatport üzerinden para kazanma programında milyonlarca dolar gelir elde etmeye devam ediyorlar. Sizlerde tarzı ve duygusu ne olursa olsun tüm müzik çalışmalarınızı size en yüksek geliri garanti eden Müzik yapım şirketleri aracılığı ile Beatport para kazanma programına dahil olabilirsiniz.

Vevo müzik kanalı uygulamasından gelir elde edin.

Vevo en popüler video paylaşım ağıdır. Youtube alt yapısını kullanarak yayın yapan ve dünyanın en popüler sanatçılarını içerisinde barındıran
müzik video satış endüstirisinin en çok kazanan markasıdır. Vevo video paylaşım platformu üzerinde para kazanmak isteyen tüm sanatçı DJ ve müzik grupları için düzenli Vevo kanal yönetimi ve Vevo ticari müzik kanalı açma hizmeti vermekteyiz.Albüm yapım ve prodüksiyon çalışmalarınız dünyanın en popüler video paylaşım ve müzik satış platformu Vevo da yayınlansın ve sizler müziklerinizden gelir elde edin.