Dünya yıldızları genç DJ ve müzik yapımcılarını yorumluyor !

Dünya yıldızları genç DJ ve müzik yapımcılarını yorumluyor !

Dünyanın önde gelen müzik yapımcılarını ve yıldız sanatçılarını ağırlamaya devam ediyoruz. Misafirlerimizin birçoğu ünlü  DJ’ler, müzik prodüktörleri ve önemli müzisyenlerden oluşmaktadır. Onları ağırladığımız İstanbul DJ ve müzik prodüksiyon yapım stüdyolarımızda DJ ve müzik yapım topluluğumuzda yer alan genç yetenekler ve profesyonel seviyedeki ekip arkadaşlarımızın müzik kariyeri durumları ile onların müzik projeleri hakkındaki görüş ve önerilerini sorarak onların dünya yıldızlarının gözü ile tecrübelerinden yararlandırmayıda ihmal etmiyoruz.Sıradaki misafirimiz sevgili DJ Babey Drew

Kendisine DJ Arman Bercin DJ James Wolfer ve DJ Aircat hakkındaki düşüncelerini ve onların son müzik çalışmaları ile ilgili düşüncelerini sorduk ve bize samimi cevaplar verdi.DJ Babey Drew ile geçirilen stüdyo zamanlarımız içerisinde ekibimizin önemli isimleri ile süpriz gelişen bir müzik projesine de imza atmayı başardılar.Bu keyifli müzik projesi ile ilgili gelişmeleri resmi web sayfamızda siz müzikseverler ile paylaşmayı planlıyoruz.

DJ Babey Drew

Chris Brown ‘ Kardashian ailesi ‘ Lil wayne başta olmak üzere birçok dünya yıldızının resmi DJ ve müzik direktörlüğünü üstlenen ismidir.

 

DJ Babey Drew DJ Arman Bercin’in son müzik çalışmasını yorumladı !

 

DJ Babey Drew DJ James Wolfer’ın son müzik çalışmasını yorumladı !

 

 

DJ Babey Drew DJ Aircat’ın son müzik çalışmasını yorumladı !

 

 

Dünya müzik yapımcılarını ağırlamaya devam ediyoruz.Önümüzdeki günlerde dev isimler ile yeni çalışmalarımız hakkında tüm detayları resmi web sitemizden ve sosyal paylaşım sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Sizlerde müzik çalışmalarınızı dünya yıldızları ve müzik sektöründeki önemli kişi yada topluluklara sunmak ve müzik yapımlarınızı geliştirmek için

profesyonel müzik yapım ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm içerik ve kullandığımız kayıtlar Dünyaca ünlü müzik yapım ve sanatçı temsilciliği ekibi Swat Entertainment ve Caretta Records tarafından sağlanmaktadır.Ülkemizdeki müzik yapım ve dünya müzik tanıtımlarımıza verdiği destek çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.