Furkan Gulden Show Me ile geliyor !

Furkan Gulden Show Me ile geliyor !

Genç ve başarılı müzisyen Furkan Gulden, tüm eğitimlerimizi başarı ile bitirdi ve sonrasında ilk müzik projesi olan Show Me isimli deep house çalışmasını yayınlamaya hazırlanıyor. Son zamanların en çok dinlenen müzik tarzlarından biri olan Deep House kategorisinde tüm dünya üzerinde ses getirmeye çalışan Furkan Gulden Show Me çalışması için dünya’nın en seçkin müzik adamları ile birlikte çalıştı.

Genç müzisyenin ilk müzik projesi olmasına rağmen büyük bir özveri ile geçirdiği müzik prodüksiyon ve stüdyo dönemlerini itina ile geçirmeyi başardı. Furkan geçtiğimiz ay Ben DJ olmak istiyorum ekibi ile tüm profesyonel müzik eğitimlerini tamamlayarak yine aynı ekibin dünyaca ünlü yapım şirketi Caretta Records temsilciliği sayesinde Show Me için anlaşmayı başardı. Furkan Gulden tüm öğrencilerimiz gibi global müzik sektöründe adından sıkça söz ettiren müzisyenler arasına girmeyi vaad ediyor.

Sizlerde genç ve başarılı yada yetenekli müzisyenlere destek olabilirsiniz bu sayede Furkan Gulden gibi başarılı ve global müzik endüstrisinde gelecek vaad eden insanların kariyerlerinin gelişmesinde sizinde bir payınız olsun.

Furkan Gulden’in yabancı sanatçılarımızdan sosyal medya desteği almayı başardığı  ilk müzik projesi

Show Me için kısa bir tanıtım versiyonu hazırlandı. Aşağıdaki bağlantı adresinden dinleyebilirsiniz.