ISLE of MTV 2014

ISLE of MTV 2014

Bu muhteşem seyahati kazanmak için İstanbul trafiğinde Marleyvan’i yakalayıp fotoğrafla; #MaltayaGidiyorum etiketiyle müzik aşkını anlat, Maximusic ve Marley seni Vogue Türkiye editörü ile Malta’ya göndersin!

Yarışmanın kazananı 16 Haziran Pazartesi günü Maximusic’te açıklanacak! Kazanan, 25 Haziran’da THY’nın tarifeli uçuşu ile Malta’ya gidecek, adada 2 gün konaklarken dünyanın en büyük partisinde eğlenecek.

İpucu : Marleyvan’ın nerede olduğunu Maximusic 99.4 dinleyerek öğrenebilirsin!

* Kampanya süresince mobicom.com.tr sitesinden MarleyMaximusic anahtar kelimesi ile Marley kulaklık ve hoparlörlerde %15 indirim fırsatını kaçırma!

Isle of MTV

MTV’nin Avrupa’da gerçekleştirdiği en seçkin ve akıllarda kalan yaz etkinliği Isle of MTV, bu sene 25 Haziran tarihinde Malta’nın Valetta şehrindeki Il Fossos Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Yaz aylarının müzik ajandasında en üst sırada olan ve yılın en çok beklenen organizasyonu için müzikseverlerin etkinliğin gerçekleşeceği adaya ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

Uluslararası müzik sahnesinde büyük bir üne sahip olan Isle of MTV, bu sene yaklaşık 40,000’in üzerinde müziksevere ev sahipliği yapacak.

Bu seneki Isle of MTV etkinliğinde birçok müzisyenin sahne alması beklenirken, şu an için açıklanan tek isim 2013 DJ Mag Top 100 anketinde ‘dünyanın 1 numaralı DJ’i olarak seçilen Hardwell bulunuyor. 26 yaşındaki ünlü DJ, Isle of MTV’de sahne alacak olmasının heyecanını ise “Isle of MTV etkinliğinde çalacağım için çok heyecanlıyım ve gerçekten bu eşsiz deneyimi yaşamayı dört gözle bekliyorum” sözleriyle ifade ediyor.

Katılım Koşulları:

• İşbu katılım koşulları N RADYO TELEVİZYON YAYINCILIK A.Ş.’nin medya hizmet sağlayıcısı bulunduğu MAXIMUSIC 99.4 çağrı işaretli radyo istasyonu ve MOBİCOM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ITH. IHR. SAN. ve TİC. LTD.’nin distribütörü olduğu MARLEY markası tarafından düzenlenen “MaltayaGidiyorum” isimli yarışmayı kapsamaktadır.

• MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY tarafından sosyal medya sayfaları üzerinde gerçekleştirilecek yarışmanın katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Yarışmaya katılan ve aşağıdaki nitelikleri haiz katılımcılar yarışmaya katılmakla, bu koşulların tümünü okuduğunu, tamamına sahip olduğunu ve bu koşullara herhangi bir itirazın bulunmadığını veya bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt etmektedir.

• Katılımcılar yarışmaya katılmakla; aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğunu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını ve belirtilen şartlara aykırı hareket etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

• Yarışma, 02.06.2014 günü saat:08:00 ile 16.06.2014 günü 17:00 arasında MAXIMUSIC 99.4 resmi Twitter hesabında gerçekleştirilecektir.

• Yarışma ödülü 25 Haziran 2014 tarihinde Malta’da yapılacak Isle of MTV etkinliğine 1 kişilik VIP katılım davetiyesi, 1 kişilik İstanbul-Malta ve Malta-İstanbul THY ekonomi sınıfı uçak bileti. 2 gece Malta’da konaklamadır.

• Yarışmayı kazanan, MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY’den birer kişi ile oluşturulacak juri tarafından belirlenecek ve MAXIMUSIC 99.4’ün yarışma’yı düzenlediği ilgi sosyal medya sayfalarında ilan edilecektir.

• Bu Yarışma’ya 18 yaşından küçükler ile N RADYO TELEVİZYON YAYINCILIK A.Ş. ve MOBİCOM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ITH. IHR. SAN. ve TİC. LTD. çalışanları katılamaz. Yarışma’ya ancak; 18 yaşını doldurmuş, tam fiil ehliyetine sahip yasal ikametgâhı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olan ve MAXIMUSIC 99.4 Twitter sayfasını takip eden gerçek kişiler katılabilir. Bu kişilerden herhangi birinin yarışmaya katılması ve/veya ödül kazandığının ilan edilmiş olması ve fakat yarışma’ya katılamayacak kişilerden olduğunun tespit edilmesi halinde ise hiçbir şekilde ödül verilmeyecektir.

• Katılımcılar geçerli pasaporta ve Malta’ya giriş için gerekli olan, 25-26 Haziran 2014 tarihlerinde geçerli çok girişli Schengen vizesine sahip olmalıdır.

• Ödülü kazanan kişinin vizesinde herhangi bir problem olması durumunda MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY sorumluluk taşımamaktadır.

• Ödülü kazanan kişi istenildiği zaman pasaportu ve vizesi ile ilgili bilgi vermek ve belge paylaşmakla yükümlüdür.

• Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.

• Ödülü kazanan kişi, yarışmayı düzenleyenlerin yetkilileri tarafından, yarışmanın düzenlendiği sosyal medya mecrasından bildirimde bulunulacaktır. Yarışmacılar, yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan münhasıran sorumlu olduklarını, bundan dolayı MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY’in herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

• Yarışmacılar, işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmekle, ad-soyad, fotoğraflarının ve MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY’e vermiş olduğu tüm bilgiler ile sosyal medya hesaplarında yer alan her türlü bilginin; MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY tarafından dilediği yerde, sayıda, sıklıkta ve süreyle kullanmasını gayrikabili rücu kabul etmiş ve kullanılmasına muvafakat etmiştir. MAXIMUSIC 99.4 yarışmacıların adlarını, fotoğraflarını, sosyal medya hesaplarında yer alan her türlü bilgiyi; dilediği yerde, sayıda, sıklıkta ve süreyle kullanmakta serbesttir.

• MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY yarışma boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, yarışmacı’nın bütün yarışma verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

• Yarışmacıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY tarafından yapılacaktır.

• Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY yarışma katılım koşulları esas alınacaktır.

• MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY bu yarışmaya katılım esnasında, Yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

• MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY bu yarışmayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutar.

• Yarışma süresince yüklenen her türlü içeriğin tüm kullanım MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY’e aittir.

• MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY’in yarışmayı iptal etme, dilediği zamanda yarışmanın tarihini ve koşullarını ve ödülünü değiştirme hakkı saklıdır. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

• MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY’in yarışma çerçevesindeki tek taahhüdü, Katılım Koşulları’nı eksiksiz olarak sağlayan ve ödül almaya hak kazanan yarışmacılara ödüllerini taahhüt edildiği şekilde kazananlara sağlamaktır. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

• Bu yarışma Milli Piyango kapsamı dışındadır.

• Bu yarışmadan doğabilecek her türlü uyuşmazlıkta Türk Hukuku uygulanacak olup İstanbul [Çağlayan] Mahkeme ve İcra Daireleri Yetkilidir.

• Ödülü kazanan kişi, yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.

• Katılımcılar, kampanyadan yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu katılımcıya aittir.

• Ödülü kazanan kişinin konaklama, ulaşım şartları ve konseri izleneceği yerin seçimi MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY tarafından belirlenir. Maximusic ve Marley bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Ödülü kazanan kişi, yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde MAXIMUSIC 99.4 ve MARLEY kişiden sorumlu değildir.

• Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzaladığı taktirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.