Müzik Prodüksiyon kursu ile kendi müziğini yapabilirsin.

Müzik Prodüksiyon kursu ile kendi müziğini yapabilirsin.

Türkiye’nin ilk müzik prodüksiyon kursu olma özelliği ile yetenekli prodüktörler yetiştirmekteyiz. Ödüllü müzik kursu alan öğrencilerimiz ile uluslararası müzik prodüksiyon yapımlarına imza atıyoruz.

Avrupa’nın en güçlü DJ ve müzik prodüksiyon kursu olan ‘ I Wanna Be a DJ ‘ markası ile en üst standartlarda müzik prodüksiyon kursları verilmektedir.

Size kalan en iyi müzik yapım ürünlerini ortaya çıkartmak desek hiçte yanlış sayılmaz. Global müzik prodüksiyon kursu ile harika şarkılar yapın. Tanınmış müzik listeleri içerisinde tanıtımlar yapmaya başlayın.

Türkiye’nin ilk dijital müzik PR ajansı ile tanışın. Size ve müziğinize en fazla dinleyiciyi kazandıran ekiplere katılın. Dünya üzerinden öğrenci katılımı alan ilk Türk müzik prodüksiyon kursları ile profesyonel müzik yapmaya başlayın.

Avrupa’nın en seçkin müzik sanatçılarının desteklediği müzik prodüksiyon kursu ile özgüveni yüksek müzik prodüktörleri yetiştiriyoruz.

Sizde sıradaki şarkının yapımcısı olmak için daha fazla zaman kaybetmeden ekibimize katılabilirsiniz. Şimdi bu müzik prodüksiyon kursları çok özel avantajlarla senin!

Tüm müzik programları ile çalışabileceğiniz bir eğitim sistemi sizleri bekliyor. Artık müzik yazılımı ile saatlerce zaman kaybetme derdinize son verin.

Müzik prodüksiyon kursları ile tüm dillerde müzik eğitimi size kazandırıyor.

Dünya müzik listeleri içerisinde başarılı grafikler yakalayan öğrencilerimizin arasına katılın. Bugün profesyonel bir müzik yapımcısı olma şansını hemen kullanabilirsiniz.

En kaliteli müzik prodüksiyon yapımları için profesyonel müzik prodüktörlerimizden kurs alın.

Tüm müzik tarzları ile birlikte alabileceğiniz seçkin müzik eğitimleri farklı avantajlar sunuyor.

Eğitim sonrası önem taşıyan uygulamalar ile kolay müzik yapımı desteklenmektedir.

Dünya yıldızlarının özel olarak destek verdiği bu çok özel marka ile müzik yapımlarına imza atan seçkin öğrenciler arasında yer alabilirsiniz.

DJ Nicola Fasano, Miami Rockets, Steve Aoki, Luis Fonsi, Mohombi, Chris Brown, Shaggy, 2 Chainz, Cassie, DJ Babey Drew, Willy William, Big Ali, DJ R’AN, DJ Motiv8, Sean Paul, Major Lazer,

Tüm bu müzik yıldızları ile Avrupa ve tüm dünya üzerinde müzik projeleri yönetiyoruz. Sizlerde yeni müzik prodüksiyon öğrencilerimiz olarak bizlere eşlik edebilirsiniz. Şimdi bize katılın