Kurumsal

1995 yılında ülkenin en önemli müzik prodüktörleri (Productor) ve müzik direktörleri (DJ) tarafından kurulan DJBUL TEAM markası altında tam 18 yıldır faaliyet gösteren müzik eğitim seminerlerimiz. Türkiye de ilk kurulmuş olma ünvanının vermiş olduğu sorumlulukla birlikte DJ ve Prodüktör eğitimlerinin dünya standartlarında yapılabilmesi adına 2005 yılında şirket hacmini geliştirerek uluslararası ortaklıklar kurma yolunda adımlar atmış bu adımların ilk güçlü karşılığı olarak dünyanın en önemli 20 menejerlik firmasından biri olan Swat Entertainment ekibi ile birleşmiştir.

Tüm müzikal alt yapısını ülkemizde ve yakın ülkelerde yaşayan DJ ve prodüktör adayları için daha da hızlı bir şekilde geliştiren ekibimiz 2007 yılında 240 dünya ülkesinde yaklaşık 125 digital müzik mağazasında satış yapan Caretta Records uluslararası yapım ve yayıncılık kuruluşu ile güçlerini birleştirmiş bu önemli atılım ile prodüktör adaylarımızın projelerini tüm dünya dans müzik platformlarına daha kolaylıkla ve profesyonel şekilde sunmaları sağlanmıştır. Sürekli uluslararası arge süreçlerinden geçen ekibimiz ve stüdyolarımızın tüm güncellemeleri avrupa DJ ve prodüktörleri tarafından itina ile takip edilmesi ve bu sayede kalite standartlarının istikrarı sağlanmıştır.

Son olarak ekibimizin 19 yıllık tecrübesi ve dünya müzik promosyon devlerinin katılımları ile 2010 senesinde kurulan İbiza Edition ve Swat Promotion departmanları hizmete girmiştir. Kişilerin kariyerlerini daha belirgin ve daha hızla yükseltebilmeleri için iyi bir seçim olarak görülmüştür.2006 yılında dünya ve ülkemizin ilk görüntülü DJ performans ekranı olan RADIO DJBUL u hizmete sokmuştur. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerin bir çoğu gönüllü olarak ülkemizde ve yakın ülkelerde yaşayan gerçek yetenekli müzik tutkunları için planlamış ve geliştirilmiştir ilk hedefimiz olan dünya standartlarında bir müzik için tüm gücümüz ile 19 yıldır ilk ve hala en güçlü alt yapıya sahip olarak tercih ettiğiniz için onur duyuyoruz.

TOP