Nicola Fasano remix yapımı için Arman Bercin’i seçti !

Nicola Fasano remix yapımı için Arman Bercin’i seçti !

Geçtiğimiz eğitim dönemlerinde global DJ ve müzik prodüksiyon eğitimlerimize katılarak, birçok imkansızı başaran öğrencimiz Arman Bercin,ülkemizde ilk defa dünyaca ünlü seçkin top müzik listesi Beatport Top 100 Elektro / Big Room  tarzında 21.sıradan giriş yaptı. Başarılı DJ ve müzik prodüktörü Arman Bercin bu başarıya imza atarken yüzbinlerce şarkı ve albümü geride bırakmayı başardı.

 

 

Ülkemizde bu başarı ve bu giriş seviyesi ilk olarak tarihe geçmiştir. Eski ve rekorlu Milli yüzücümüz Arman Bercin ekibimizden aldığı profesyonel müzik eğitiminin ardından yine ekibimiz ile birlikte müzik kariyerinde çığır açmaya devam ediyor. Genç ve bir o kadar da yakışıklı müzik adamı Arman Bercin ,

 

Beatport müzik listesindeki başarısının ardından profesyonel müzik yapım ekibimizde yer alan ve global müzik endüstrisinde Pitbull,Mohombi,Blanco Negro,Miami Rockets gibi ünlülerin müzik prodüktörü Nicola Fasano ile düet müzik yapımı projesinde yer almayı başarmıştır. Arman Bercin için geleceğin en iyi Elektro ve EDM yetenekleri arasında gördüğünü her defasında yineleyen Nicola Fasano, Arman Bercin’özel olarak son zamanlarda en sevdiği şarkı olan ‘Somebody that i used to know’ için remix yapımı talebini paylaştı.

 

Başarılı müzisyen Arman Bercin için yine global müzik yapım ekibimizde yer alan sanatçılar,DJ’ler ve müzik prodüktörleri, sosyal medya üzerinden ve stüdyo dönemlerinde desteklerini vermeye devam ediyor. Son olarak Mohombi, DJ Babey Drew ve Black eyed peas grubunun resmi DJ ve sahne müzik direktörü DJ MOTIV8  DJ Arman Bercin ve son müzik projesi Somebody that i used to know için paylaşımlarda bulundular.

Arman Bercin ‘Somebody that i used to know’ ( Albüm Tanıtımı )