Pioneer DJM-S9 mixer ve Pioneer PLX-1000 Yeni Efsaneler !

Pioneer DJM-S9 mixer ve Pioneer PLX-1000 Yeni Efsaneler !

Pioneer DJM-S9 Mixer ve Pioneer PLX-1000 Profesyonel Plak çalar ile DJ kontrol ünitesi satışa sunuldu !

Dünya DJ ‘leri ve elektronik dans müziği endüstrisi’nin bir numaralı tercihi Pioneer DJ yeni bir müzik teknoloji devrimi’ne imza attı. Pioneer DJ grubu plak çalar tutkunlarına ve scratch meraklılarına  özel olarak tasarlanan dijital mixer’i Pioneer DJM-S9 ‘u tasarladı. Geçtiğimiz yıl uzun bir aradan sonra ilk Profesyonel DJ plak çalarları Pioneer PLX-1000 satış a sunan Pioneer DJ grubu çok geçmeden sektörden gelen talepleri değerlendirerek bu plakçalar ile doğrudan uyumlu dijital yazılımlar ile entegre bir çalışma ortamı sağlayan Pioneer DJM-S9 dijital scratch mixer’i piyasaya sürdü.

Pioneer DJM -S9 ve Pioneer PLX-1000  hakkında detaylı bilgi ve içerikler için aşağıdaki video çalışmalarını izleyebilirsiniz.

Pioneer DJM-S9 nasıl kullanılır.Pioneer DJ resmi anlatım ve sunum çalışmasını izleyebilirsiniz .

 

Pioneer DJM -S9  profesyonel DJ scratch mixer’i Serato DJ yazılımı ile tam fonksiyon çalışmaktadır.DJM – S9 2 kanal’a sahiptir ve içerisinde birden fazla canlı çalıma uygun effect içermektedir.

DJM – S9’da kullanılan fader ve knop ‘lar DJM serisi ile aynıdır.Ve gerçek hassasiyeti hissedebilmeniz için tasarlanmıştır.Teknolojisi ve tasarımı ile göz dolduran bu yeni oyuncağın fiyatı’da

standart Pioneer DJM serisi ortalamalarında satışa sunulmuştur.En iyi sahne kombinasyonunda tavsiye edebileceğimiz sistem 2 adet Pioneer PLX-1000 ve ortasına 1 adet Pioneer DJM – S9 olacaktır.

Tüm Pioneer DJ ürünlerini ve diğer müzik yapım ürünlerini profesyonel DJ ve müzik prodüktörü olarak kullanmak isterseniz.Eğitimlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.