Arman Berçin: Bu şarkı içinizi ısıtacak !

Arman Berçin: Bu şarkı içinizi ısıtacak !

 

 

 

Ben DJ global grubunun en iddialı ve en ses getiren genç isimlerinden DJ Arman Bercin ,  her yıl yayınladığı çok özel müzikler ile binlerce hayran kitlesini kontrol ediyor.Bu proje içinizi ısıtacak iddiası ile müzik endüstrisine neredeyse enerji dopingi salgılayan eski rekorlu milli yüzücümüz, müzik kariyerinde neredeyse dönüm noktası yaşadığını paylaşıyor.

 

DJ Arman Berçin, muhteşem performanslar ile geçirdiği dolu dolu bir yaz döneminin ardından kolları süratle sıvıyarak stüdyoya kapandığını açıkladı.

Hayranları ile, resmi sosyal medya hesaplarından gün ve gün paylaştığı stüdyo döneminin ardından,önümüzdeki günlerde tüm dünya ile paylaşmaya hazırlandığı “Bootie Shake” isimli dans müzik şarkısının bitmek üzere olduğunu vurguladı.

Başarılı ve bir o kadar da yakışıklı !

Ben DJ Global ekibinin Özcan Sayın’dan sonra çıkarttığı en önemli genç yeteneklerden biri olan DJ Arman Berçin, Swat Entertainment global ekibinin desteklediği ilk Türk DJ ve müzik prodüktörü olarak da tarihe geçmeyi başardı.

Kendisine müzik kariyerinde başarılarla dolu bir gelecek diliyoruz. Ve Ben DJ olmak istiyorum ekibi olarak, tüm müzik severlere sevgili Arman Berçin’in, önümüzde ki günlerde yayınlanacak olan “Arman Bercin – Bootie Shake (Original Mix)” şarkısına destek vermeye davet ediyoruz. Unutmayın ki ülkemizde ki genç ve yetenekli insanların, her zaman profesyonel bir ekip ve vizyon sahibi insanlar ile yürüme fırsatı olmuyor.

Bizler Türkiye’mizin ilk DJ ve müzik prodüktörü geliştirme stüdyoları olarak, dünya üzerinde ki markalarımız ile mümkün olduğunca yetenekli insanların kariyerlerine destek vermeye çalışıyoruz. Fakat siz müzikseverlerin verdiği destek ve halkımızın gücü tartışılmaz, bu sebeple sizleri genç yada yetenekli müzisyenler başta olmak üzere, tüm DJ’lerimizi ,ülkemizde destekleyebildiğiniz ne kadar müzik insanı varsa sınırsızca destek vermeye davet ediyoruz.

Arman Berçin resmi sitesi ve sosyal medya adresleri

www.armanbercin.com

www.instagram.com/armanbercin

 

Müzikle kalın ,Sağlıklı kalın .